Úvod / Aktuality

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÝCH ŠKOL 2021/2022

08. 03. 2021

iNFORMACE A ŽÁDOST K PŘIJETÍ DO MŠ NAJDE V SEKCI PRO RODIČE - ZÁPIS

 

Zápis dětí do mateřských škol na školní rok 2021/2022 proběhne od 3. května 2021 do 7. května 2021. Žádosti o přijetí je možno doručovat do MŠ průběžně již od začátku dubna. V průběhu měsíce dubna si mohou rodiče vyzvednou v jednotlivých mateřských školách „Žádost o přijetí dítěte do mateřské školy“ nebo si žádost stáhnout z webových stránek www.vitkovms.cz. Na požádání zašle ředitelka žádost emailem. Na zadní straně přihlášky je nutno doplnit razítko dětského lékaře – podmínkou přijetí dítěte do MŠ je podle § 50 zákona o ochraně veřejného zdraví splnění povinnosti podrobit se stanoveným pravidelným očkováním. Vyplněnou žádost společně s kopií rodného listu mohou rodiče doručit MŠ následujícími způsoby:

 

POVINNOST PLNIT PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ MAJÍ DĚTI, KTERÉ DOSÁHNOU DO 31.8.2021 PĚTI LET.

Vzhledem k epidemiologické situaci je třeba se letos připravit na zápis v distanční podobě. Pokud v květnu či červnu bude z epidemiologického hlediska situace příznivá, budou rodiče informováni o společných schůzkách a adaptaci dětí.

Na odloučených pracovištích MŠ Klokočov, MŠ Radkov a MŠ Čermná se domluví rodiče na adaptaci dětí přímo s učitelkami na jednotlivých školách.

 

Mgr. Miluše Špoková, ředitelka MŠ

Zpět na aktuality

2024 © Mateřská skola Vítkov

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací